the art of swimming
by patryk fejfer
THE ART OF SWIMMING
BY PATRYK FEJFER

GRAFIK AQUA AEROBIK

Zajęcia o średniej intensywności, dla osób średniozaawansowanych oraz tych, którzy już zaadaptowali się w wodzie. Zajęcia TBC wzmacniają całe ciało i są prowadzone w szybszymi tempie. Ćwiczenia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu zwiększającego opór wody, np. makaron, hantle. Celem zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie całego ciała, zwiększenie wytrzymałości i poprawa koordynacji ruchowej. Dzięki treningowi zwiększysz ruchomość w stawach i poprawisz swoje samopoczucie.

Trening interwałowy w wodzie o wysokiej intensywności, w szybkim tempie. Zajęcia prowadzone są naprzemiennie z wysoką i średnią intensywnością. Trening zawiera 10 rund, w trakcie których uczestnik stara się zrobić jak największa ilość powtórzeń. Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe naprzemiennie. Celem treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji i wytrzymałości.

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

KARNET 4 WEJŚCIA*

KARNET 8 WEJŚĆ*

CENNIK AQUA AEROBIK

1 x 45 minut

4 x 45 minut

8 x 45 minut

30 PLN

100 PLN

160 PLN

Imię  
Nazwisko  
Numer telefonu  
Adres e-mail  
Proszę wybrać dzień zajęć  
  

FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU

* karnet jest ważny 4 tygodnie od pierwszego wejścia

Zajęcia dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z fitnessem w wodzie. Trening ten oswoi cię z nowym środowiskiem i pozwoli „wyczuć” wodę. Kładziemy szczególny nacisk na naukę techniki oraz odpowiednie wyprowadzenie ruchów. Zajęcia prowadzone są w średnim tempie, dzięki czemu możesz szczególnie skupić się na prawidłowości wykonywania ćwiczeń. Trening polecany jest osobom początkującym, kobietom w ciąży (po konsultacji z lekarzem), seniorom, osobom po urazach (po konsultacji z lekarzem). Celem treningu, poza poznaniem środowiska wodnego, jest poprawa ruchomości w stawach, zwiększenie kondycji fizycznej, wzmocnienie ciała i nauka odpowiedniej koordynacji ruchowej.

Trening zarówno dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w średnim tempie, w głównej mierze skupiają się na dolnych partiach ciała. Celem treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie nóg, pośladków i mięśni łydek, poprawa kondycji i wzmocnienie ciała.

Trening interwałowy bądź na bazie choreografii, o wysokiej intensywności, w głównej mierze skupiają się na dolnych partiach ciała. Celem treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie nóg, pośladków i mięśni łydek, poprawa kondycji i wzmocnienie ciała.

trening skoncentrowany na praktykowaniu prawidłowej postawy ciała i wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych. Celem zajęć jest poprawa ruchomości kręgosłupa i rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia/pracy. Odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w każdym wieku.