the art of swimming
by patryk fejfer

Zajęcia/treningi indywidualne

Zajęcia dla osób które oczekują szybkich efektów lub potrzebują pewności, że instruktor zajmie się tylko nimi. Nauka indywidualna: Uczymy pływać, uczymy przełamywać lęki przed wodą, zanurzeniem głowy, pływaniem na wodzie głębokiej. Instruktor przebywa z kursantem w basenie, pomaga zarówno słownie, wspomaga psychicznie jak i fizycznie. Jeśli potrzebujecie wsparcia w nauce pływania zarówno pod względem merytorycznym jak i mentalnym są to zajęcia dla Was.

 

Doskonalenie indywidualne

Zajęcia ukierunkowane na poprawę elementów technicznych zarówno tych większych jak i tych mniejszych. Na żadnych innych zajęciach nie dostaniecie takiej dawki informacji i wideoanalizy w pełnym zakresie (korzystamy z kamer go pro hero 8, programu Coach’s Eye). Podczas zajęć używamy bezprzewodowych komunikatorów (zestawy wykorzystujące przewodnictwo kostne i łączność fm), dzięki którym kursant otrzymuje informacje bezpośrednio podczas wykonywania ćwiczeń, co stanowi najefektywniejszy sposób poprawiania błędów, lub utwierdzenia w przekonaniu o prawidłowym wykonywaniu ćwiczenia.

Treningi indywidualne

Propozycja skierowana do aktywnych zawodników trenujących pływanie lub triathlon. Robimy to, na co nie mają czasu trenerzy prowadząc treningi grupowe. Skupiamy się na technice wykorzystując do tego zarówno przekaz słowny jak i wideoanalizę (korzystamy z kamer go pro hero 8, programu Coach’s Eye), podczas treningu korzystamy z bezprzewodowych form komunikacji z zawodnikiem (zestawy wykorzystujące przewodnictwo kostne i łączność fm). Zaawansowani zawodnicy zostają poinstruowani o rozkładzie tempa i częstotliwości wykonywania ruchów (używamy do tego urządzeń FINIS Tempo Trainer PRO). Wszystkie te nowinki podparte wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodnikami na poziomie Mistrzostw Polski pozwala nam stworzyć zawodnikom warunki do ciągłego rozwoju. Pamiętamy także o wolicjonalnej części treningu- dajemy powody do trenowania, dbamy o zdobycie umiejętności wygrywania, jak i wyciągania wniosków z porażek. Nastawiamy się na długofalową współpracę.